Opinie Egerton sp. z o.o. Zabrze

Nazwa firmy: Egerton sp. z o.o. Zabrze
Adres: ul. Legnicka 21, 41-811 Zabrze
Telefon: 
+48 729 086 181
WWW: https://egerton.pl/

Opis: Egerton sp. z o.o. to firma, która dostarcza specjalistyczne wyposażenie medyczne. Oferuje rozwiązania dla szpitali, placówek i służb medycznych oraz wszystkich innych jednostek użyteczności publicznej. Wśród produktów dostępnych w firmie Egerton sp. z o.o. znaleźć można między innymi: łóżka szpitalne, sterylizatory powietrza, wózki funkcyjne czy stoły zabiegowe – a to wszystko w konkurencyjnych cenach. Właśnie dzięki temu Egerton ma tak dobre opinie wśród klientów. Firma oferuje również specjalistyczny serwis sprzętu medycznego. W ramach opieki liczyć można na dostęp do części zamiennych oraz cykliczne przeglądy serwisowe. Wsparcie nie kończy się w momencie zakupu – fachowa obsługa trwa także po upływie okresu gwarancji.

Praca w Egerton sp. z o.o. Zabrze to kolejny chwalony aspekt. Osoby, starające się o zatrudnienie w firmie, mogą liczyć na bardzo dobre zarobki oraz jasną ścieżkę rozwoju. W Egerton praca pozwala na stały rozwój.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

OPINIE24H
Average rating:  
 4 reviews
by mzablocki on OPINIE24H
Polecam

Serdecznie polecam firme egerton, najlepsi specjalisci w swojej dziedzinie!

by jozefwojtyszko on OPINIE24H

Praca na medal! Dlatego wystawiam pozytywna opinie 5/5

by piotr-095 on OPINIE24H
Polecam

Z pelna odpowiedzialnoscia polecam firme Egerton.

by margaretmed on OPINIE24H
Opinia - EGERTON

Nie mam do czego sie przyczepic. Sprzet medyczny najwyzszej jakosci, a eksperci z egerton maja naprawde szeroka wiedze i sluza profesjonalnym doradztwem. Nie pozostaje mi nic innego jak wystawic pozytywna opinie i ocenic nasza wspolprace na 5 gwiazdek